PLAYMOBIL 5651 Přenosný box - Hasiči

5651

Nové

Chcete mít stavebnici, která bude rozvíjet dětskou představivost a zručnost dětských prstíků? Stavebnice Playmobil Princezna se zrcadlem má 31 dílků je vhodná pro děti od 4 let. Všechny dílky stavebnice jsou z kvalitního, omyvatelného plastu. Stavebnici snadno složíte a uložíte do přepravního kufříku, a tak se vám nepoztrácí a nepomíchá s jinými stavebnicemi. 

Více informací

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Objednejte teď a doručíme: Čtvrtek 02/04/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká Pošta : 99 Kč
  • Zásilkovna.cz : 49 Kč

299 Kč

Více informací

Chcete mít stavebnici, která bude rozvíjet dětskou představivost a zručnost dětských prstíků? Stavebnice Playmobil Princezna se zrcadlem má 31 dílků je vhodná pro děti od 4 let. Všechny dílky stavebnice jsou z kvalitního, omyvatelného plastu. Stavebnici snadno složíte a uložíte do přepravního kufříku, a tak se vám nepoztrácí a nepomíchá s jinými stavebnicemi. Jednoduše můžete kombinovat i s jinými stavebnicemi od Playmobil.

Postavička princezny je velká 7,5 cm a má po ruce vše, co potřebuje, aby byla krásná. Na stoleček se zrcadlem si může postavit další doplňky pro zkrášlování. Stavebnice také obsahuje květinu v květináči, bustu s korunou, hřeben a odepínací širokou sukni princezny a další zajímavé doplňky. 

Rozměry balení:
21 × 5,5 × 16 cm
Doporučený věk od
 4 let
Počet dílků
 31 ks
Materiál
 Plast

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: