LEGO 42066 Závodní stíhačka

42066

Nové

Zažij opravdu skvělý zážitek při stavění této ultra skvělé aerodynamické LEGO Technic Závodní stíhačky v barevné kombinaci modré, černé a červené barvy se skvělými závodními nálepkami. Obsahuje celou spoustu autentických detailu a úžasných motorizovaných funkcí.

Více informací

skladem

Objednejte teď a doručíme: Pátek 04/12/2020
  • Poplatek za dopravu:
  • Osobní odběr : 0 Kč
  • Česká Pošta : 0 Kč
  • Zásilkovna.cz : 0 Kč

3 499 Kč

Více informací

Zažij opravdu skvělý zážitek při stavění této ultra skvělé aerodynamické LEGO Technic Závodní stíhačky v barevné kombinaci modré, černé a červené barvy se skvělými závodními nálepkami. Obsahuje celou spoustu autentických detailu a úžasných motorizovaných funkcí. Aktivuj motor z pohonných funkcí, který je součástí sady, a mužeš upravit trysky do vertikální nebo horizontální vzletové polohy, otevírat trup letadla, spouštět a zatahovat podvozek, otevírat poklop, pod nímž najdeš otáčející se turbo vrtuli a nastavovat výškovky do letového módu! Tento úžasný model také obsahuje multifunkční přední ovládání, pohyblivá kormidla na ocase a detailní otevírací kokpit. Když se budeš cítit na jinou stavitelskou výzvu, přestav ji na úžasný Soukromý tryskáč!

Součástí je motor z LEGO® Pohonných funkcí, který můžeš využít pro mnoho motorizovaných funkcí, včetně pohyblivých trysek, otevíracího trupu letadla, zatahovacího podvozku a změny klapek, navíc funkční přední ovládání, pohyblivé ocasní výškovky a otevírací kokpit.
Součástí tohoto modelu je unikátně zdobená LEGO® Technic kostka ke 40. výročí.
Model lze přestavět na Soukromý tryskáč.
Neobsahuje baterie.
Závodní stíhačka měří přes 23 cm na výšku, 58 cm na délku a 36 cm na šířku.
Soukromý tryskáč měří přes 22 cm na výšku, 61 cm na délku a 53 cm na šířku.
Vhodné pro děti od 10 do 16 let.
V balení naleznete 1151 dílků.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: